9 czerwca już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły gościli w Kronospan Szczecinek na targach Hausmesse. Impreza ta przyciąga co roku nie tylko firmy meblarskie, budowlane, ale i projektantów. Goście mają możliwość odbycia profesjonalnych szkoleń, prowadzenia rozmów biznesowych oraz poznania innowacji oraz nowości produktowych Kronospan,wyznaczających światowe trendy na rynku meblarskim.Uczniowie naszej szkoły jako pierwsi zwiedzili hale targowe,obejrzeli wszystkie produkty, począwszy od płyt budowlanych, po płyty meblowe, na różnego rodzaju dodatkach m.in. blatach meblowych skończywszy. Mieli również możliwość zwiedzenia zakładu specjalnie sprowadzonym z Londynu autobusem. Na koniec spotkania każdy z uczniów mógł skosztować wykwintnych dań przygotowanych przez szczecineckich kucharzy specjalnie na tę uroczystość.