Dnia 16 grudnia w szkolnej bibliotece odbył się Mikołajkowy Konkurs Czytelniczy ,,Warto tę książkę przeczytać”. Uczestnicy konkursu zaprezentowali bardzo ciekawe stroje i rekwizyty. W interesujący sposób przedstawiali wybrane książki,  m.in. o tematyce świątecznej: ,,Rózgę’’ G. Kasdepke,  ,,List do Mikołaja” E. Niedźwiadek, ,,Niesamowite przygody 10-ciu skarpetek” J. Bednarek oraz ,,Harrego Pottera i kamień filozoficzny”. Oto wyniki: Pierwsze i trzecie miejsce zdobyli uczniowie klasy II b: Tobiasz Gasiul i Inka Tyluś, drugie Liliana Pachucka i Maksymilian Zienkiewicz z kl.II c. Wyróżnione zostały uczennice: z klasy III d - Zuzanna Purlis oraz z kl.III c -Malwina Winniczuk i Karolina Eisop. Dzieci otrzymały mikołajkowe dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy!!!