Dnia 6 kwietnia odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dla przyszłych uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych, którzy wraz z rodzicami mieli okazję poznać bliżej naszą szkołę. Pani dyrektor Danuta Wachowicz - Kram zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły, jej bogatą bazę dydaktyczną, różnorodność zajęć pozalekcyjnych, sportowe osiągnięcia uczniów. Dla małych i dużych gości przygotowano krótki program artystyczny, na który złożyły się: recytacja wiersza i taniec w wykonaniu Mai Usik, piosenka zaśpiewana w języku angielskim przez Marysię Okuszko, aerobik z wykorzystaniem stepów, gra na flecie w wykonaniu Natalii Ludki, piosenka zaśpiewana przez Anię Siegiert i Olę Mickiewicz oraz pokaz akrobatyki sportowej z fitnessem. Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekało wiele atrakcji. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy ruchowe i zajęcia komputerowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.  Dla rodziców „drzwi otwarte” były okazją do spotkania z dyrekcją, nauczycielami. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas! To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń!