Kochani! Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiej akcji Lidla "Talenciaki". Jest to akcja promująca odkrywanie młodych talentów. Twarzą akcji jest Robert Lewandowski - chyba nie trzeba Go przedstawiać - w każdym z Was drzemie talent... kto wie, być może z "Szóstki" będzie kolejny "Lewandowski"? A może następczyni Igi Świątek? Pomocne w odkrywaniu talentów (oprócz uważnych pedagogów) są różne sprzęty, wyposażenie sal itp. Dzięki akcji Lidla możemy wyposażyć naszą szkołę w laptopy, sprzęt sportowy, oczyszczacz powietrza. Skorzystajmy!!!  Możecie samodzielnie rejestrować talenciaki (wybierając najpierw naszą szkołę). To nic nie kosztuje. Robiąc zakupy w Lidlu - zbieracie talenciaki, a następnie na stronie www.lidl.pl/Szkoly dopisujecie kupon do konta naszej szkoły. Możecie to zrobić ręcznie lub za pomocą skanera. Prawda, że proste? Liczymy na Was!!!!