Dnia 21 października pierwszoklasiści wstąpili oficjalnie w poczet uczniów naszej szkoły. Uroczystość przygotowali i poprowadzili uczniowie z klas 3c i 2b. Aby przystąpić do ślubowania i pasowania dzieci musiały wykazać się różnymi umiejętnościami, np. sznurowanie butów, pakowanie tornistra, recytacja wierszy, układanie wzoru z klocków Korbo. Ze wszystkimi zadaniami poradziły sobie wspaniale. Uczniom towarzyszyli rodzice, którzy nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich pociech. Każdej klasie pierwszej Rada Rodziców ufundowała zestaw sportowy, dyplomy i sowy wydrukowane na drukarce 3D.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom samych sukcesów w nauce, nieustającej ciekawości świata, rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a rodzicom i nauczycielom radości oraz satysfakcji z towarzyszenia młodym ludziom w poznawaniu świata.