Pracownicy obsługi:
1. Renata Staciwa
2. Alina Stępka
3. Maria Klepczarek
4. Sylwia Modzelan
5. Jolanta Popiel
6. Iwona Nieckarz
8. Izabela Piotrowska
9. Zdzisław Łaszczewski
10. Andrzej Sakowski
11. Mirosław Żerdecki
Pracownicy obsługi:
1. Renata Staciwa
2. Alina Stępka
3. Maria Klepczarek
4. Sylwia Modzelan
5. Jolanta Popiel
6. Iwona Nieckarz
8. Izabela Piotrowska
9. Zdzisław Łaszczewski
10. Andrzej Sakowski
11. Mirosław Żerdecki
Joanna Stachyra – psycholog
Alicja Berć – pedagog
Ewa Gaworska – pedagog, pedagog specjalny
Edyta Szyszko – logopeda
Bożena Binkiewicz- oligofrenopedagog
Bożena Kania – gimnastyka korekcyjna
Alicja Cybulska – oligofrenopedagog
Agnieszka Findling – oligofrenopedagog
Barbara Jarocińska – oligofrenopedagog
Anna Gościńska- oligofrenopedagog
Elżbieta Kuczyńska – oligofrenopedagog
Agnieszka Rossa – oligofrenopedagog
Edyta Szyszko – oligofrenopedagog
Joanna Szczepańska – oligofrenopedagog
Katarzyna Pieńkos – oligofrenopedagog
Małgorzata Kocyła – oligofrenopedagog
Ewa Wiśniewska – oligofrenopedagog
Anetta Ulikowska - oligofrenopedagog
Elżbieta Rodzik – oligofrenopedag
Anna Bułat – oligofrenopedagog
Iwona Lewandowska – oligofrenopedagog
Barbara Sroka – oligofrenopedagog
Iwona Wojtowicz – oligofrenopedagog
Magdalena Włodarczak - Pancer - oligofrenopedagog
Joanna Krysińska - oligofrenopedagog
Ewelina Wiśniewska -oligofrenopedagog, terapeuta dla dziecka ze spektrum autyzmu
Arleta Bancer - oligofrenopedagog, terapeuta dla dziecka ze spektrum autyzmu
Hanna Zawadzka – oligofrenopedagog, TUS, terapeuta dla dziecka ze spektrum autyzmu
Ewa Mierzwicka - terapeuta dla dziecka ze spektrum autyzmu, terapeuta
Szymon Ochocki – oligofrenopedagog
Ewa Gaworska – socjoterapeuta, terapeuta dla dziecka ze spektrum autyzmu,
Kamila Częszak - surdopedagog, tyflopedagog, terapeuta
Bożena Kuś – terapeuta
Magdalena Kulik – terapeuta
Aleksandra Bieniek - terapeuta
Barbara Sroka – Rzecznik Praw Ucznia
Dyrekcja
Dyrektor: Jolanta Subzda – Tkaczuk
Wicedyrektor: Magdalena Kulik
Wicedyrektor: Renata Masznicz
Pedagog szkolny- Ewa Gaworska, budynek przy ul. Kopernika 18, pokój nr 21
Poniedziałek 9.00 – 13.00
Wtorek 9.00 – 13.00
Środa 9.00 – 13.00
Czwartek 10.00 – 14.00
Piątek 9.00 – 13.00
Pedagog szkolny- Alicja Berć, budynek przy ul. Armii Krajowej 29, pokój nr 115, I piętro
Poniedziałek 9.00 – 14.00
Wtorek 9.00 – 13.00
Środa 9.00 – 13.00
Czwartek 8.00 – 11.00
Piątek 9.00 – 13.00
Psycholog szkolny- mgr Joanna Stachyra, budynek przy ul. Kopernika 18, pokój nr 21, parter
wtorek 8.00-10.00
Psycholog szkolny- mgr Joanna Stachyra, budynek przy ul. Armii Krajowej 29, pokój nr 115, I piętro
wtorek 10.10-14.00
Logopeda - mgr Edyta Szyszko budynek przy ul. Kopernika 18, pokój nr 8a
poniedziałek 12.30 - 12.50
Pielęgniarka szkolna - Krystyna Sak pokój nr 26, budynek przy ul. Kopernika 18, parter
poniedziałek 7.45 – 11.00
wtorek 7.45 – 10:00
czwartek 7.45 – 15.00
Pielęgniarka szkolna - Krystyna Sak pokój nr 26, budynek przy ul. Armii Krajowej 29, parter- pokój nr 105
wtorek 10.10 – 15.00
środa 12.15 - 15.00
czwartek 7:45 – 15.00
piątek 12.00 - 15.00