Kadra nauczycielska – edukacja wczesnoszkolna

  1.   Mariola Polasik

  2.   Jolanta Fabiszak

  3.   Justyna Kotowicz

  4.   Iwona Lewandowska

  5.   Elżbieta Rodzik

  6.   Ewelina Tutus

  7.   Renata Masznicz

  8.   Aleksandra Miler

  9.   Anna Bułat

  10.   Urszula Kukulska

  11.   Aleksandra Bieniek

  12.   Lena Pawlikowska – Bukowska

  13. Bożena Kuś

  14. Lucyna Woronik

Kadra nauczycielska – język polski

  1.   Bożena Binkiewicz

  2.   Magdalena Kulik

  3.   Ewa Wiśniewska

  4.   Alicja Cybulska

  5.   Emilia Komicz

  6.   Anna Gościńska

  7.   Anetta Ulikowska

Kadra nauczycielska – historia

  1.  Bożena Binkiewicz

  2.  Honorata Janicka

  3.  Agnieszka Findling

Kadra nauczycielska – język angielski

  1.  Oksana Myc – Łęczycka

  2.  Magdalena Kraszczyńska – Budnicka

  3.  Emilia Komicz

  4.  Aleksandra Smuga

  5.  Jolanta Fabiszak

  6.  Małgorzata Bendza

  7.  Aleksandra Miler

  8.  Igor Królak

Kadra nauczycielska – wiedza o społeczeństwie

  1. Agnieszka Findling

Kadra nauczycielska – język niemiecki

1.   Piotr Skoczylas

Kadra nauczycielska – matematyka

  1.  Joanna Szczepańska

  2.  Katarzyna Pieńkos

  3.  Katarzyna Stanisz

  4.  Dorota Ludka

  5.  Iwona Wojtowicz

Kadra nauczycielska – chemia

  1.  Dorota Ludka

Kadra nauczycielska – fizyka

1.      Leszek Pawelski

Kadra nauczycielska – biologia

1.      Elżbieta Kuczyńska

2.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – geografia

1.      Ewa Kulik

2.      Edyta Szyszko

Kadra nauczycielska – przyroda

1.      Edyta Szyszko

2.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – informatyka, zajęcia komputerowe

  1. Jolanta Subzda-Tkaczuk

  2. Barbara Sroka

  3. Dorota Ludka

Kadra nauczycielska – technika, zajęcia techniczne

1.      Beata Grabowska

Kadra nauczycielska – plastyka

1.      Beata Grabowska

2.      Bożena Kania

Kadra nauczycielska – muzyka

1.      Lucyna Kosińska

2.      Bożena Kania

Kadra nauczycielska – edukacja dla bezpieczeństwa

1.      Sławomir Mikosza

Kadra nauczycielska – doradztwo zawodowe

1.      Alicja Cybulska

Kadra nauczycielska – wychowanie fizyczne

1.      Szymon Kiedel

2.      Wioletta Szydlak

3.      Małgorzata Rodziewicz

4.      Józef Szpakowski

5.      Mariusz Jaroszyński

6.     Szymon Ochocki

7.      Lech Chwedczuk

8.      Olga Jankowska

Kadra nauczycielska – religia

  1.    Irena Hanus

  2.  Barbara Jarocińska

  3.  Barbara Sroka

  4.  Ks. Przemysław Głowacki

Kadra nauczycielska – etyka

  1.  Lucyna Woronik

  2.  Ewa Gaworska

Kadra nauczycielska - świetlica

  1. Hanna Zawadzka

  2. Bożena Popławska

  3. Ewa Gaworska

  4. Aleksandra Bieniek

  5. Lena Pawlikowska – Bukowska

  6. Iwona Lewandowska

  7. Mariola Polasik

  8. Renata Masznicz

  9. Jolanta Fabiszak

  10.  Anna Bułat

  11.  Ewelina Tutus

  12. Jolanta Subzda – Tkaczuk

  13. Alicja Berć

  14. Bożena Kuś

  15. Elżbieta Rodzik

  16. Lucyna Woronik

  17. Leszek Pawelski

  18. Piotr Skoczylas

  19. Krzysztof Kowalczyk

Kadra nauczycielska – biblioteka szkolna

  1.  Bożena Popławska

  2.  Krzysztof Kowalczyk

Kadra nauczycielska – wychowanie do życia w rodzinie

  1. Iwona Lewandowska

  2.  Agnieszka Findling

  3. Honorata Janicka