Z udziałem zawodniczek Akrobatycznego Klubu Sportowego ,,Darzbór’’ i Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Szóstka’’ Szczecinek w dniach 25.10 – 26.10.2015r. w Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Europy w Fitness Dzieci.  Nominację z ramienia Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego otrzymały: Maya Bartoszek, Liwia Stańczykowska, Róża Andrzejewska, Karolina Pietrzyk, Aleksandra Niedźwiedź, Oliwia Kumorowska. Dziewczęta rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych.  W rundzie pierwszej wykonywały układ gimnastyczny do dowolnej muzyki, w rundzie drugiej prezentowały pokaz sylwetki sportowej. Najwyżej ocenione zostały Liwia Stańczykowska i uczennica naszej szkoły Karolina Pietrzyk, które uplasowały się na X miejscu.