22 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Bronisławem Cieślakiem, odtwórcą roli słynnego detektywa 07 i Bronisława Malanowskiego bohatera filmu ,,Malanowski i partnerzy”. Spotkanie przygotował i prowadził Dariusz Rekosz, a udział w nim wziął również Krzysztof Piotrowski autor książki pt. ,,07 zgłasza się- opowieść o kulisach filmu”. Zaproszeni goście opowiadali o trudnych czasach PRL- u, postaciach bohaterów, którzy się pojawiali w serialu i aktorach, którzy wcielili się w ich role. Całe spotkanie zostało wzbogacone licznymi zdjęciami i fragmentami filmów. Sala biblioteki ledwo mogła pomieścić chętnych do udziału w spotkaniu. Wśród wielbicieli pana B. Cieślaka są też nasi uczniowie. Klasa VI a wzięła udział w tym interesującym wydarzeniu. Każdy z nas wrócił ze spotkania z autografami zaproszonych gości, miał też możliwość zamienić z nimi kilka słów.