4 czerwca odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego ,, Ziemia szczecinecka jakiej nie znamy". Podczas jego realizacji uczestnicy przedsięwzięcia poznawali między innymi historię ciekawszych dworów i pałaców ziemi szczecineckiej, dowiedzieli się jak wyglądało życie codzienne w takich miejscach, usłyszeli wiele ciekawych legend związanych z różnymi miejscowościami powiatu, podczas wyjazdów plenerowych poznali historię zabytkowych kościółków i odwiedzili jedno z najmłodszych miast w Polsce - Borne Sulinowo. W realizacji projektu brały udział szkoły podstawowe i gimnazja ze Szczecinka i gminy Szczecinek.Spośród wszystkich szkół zespół z ,,szóstki” został najwyżej oceniony. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe certyfikaty, oraz nagrody książkowe i karnety wstępu na seanse filmowe do kina ,,Wolność”. Gratulujemy kolejnego sukcesu!!!