• slider1
  • Slider1
  • slider1

Dnia 3 kwietnia na szczecineckim basenie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców.  W zawodach wzięło udział 8 szkół z całego województwa. Nasze reprezentacje wygrywając poprzednie etapy  i zmagając  się w sztafetach i wyścigach indywidualnych  zajęły: Drużyna chłopców po zaciętej walce z bardzo silną konkurencją -  IV miejsce w składzie: Konrad Szczepański, Wojtek Pestka, Vahe Poghosyan, Jakub Lebiecki, Dawid Aleksandrowicz, Gabriel Łosiewicz, Igor Sawastian natomiast dziewczętaV miejsce w składzie: Patrycja Nerć, Wiktoria Szczepańska, Julia Bancer, Wiktoria Pałubicka, Julia Kowalczuk, Karolina Kuczyńska, Hanna Łochocka.  Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników finału wojewódzkiego oraz życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami drużyn byli  L. Chwedczuk oraz  M. Jaroszyński.

Dnia 28 marca młodzież gimnazjalna występowała w przedszkolu publicznym im. Kornela Makuszyńskiego. W ramach projektu terapeutyczno - wychowawczego "Królowie świata" pokazała bajkę terapeutyczną "Najlepiej być sobą" oraz zaprezentowała występy wokalne i piosenki dla dzieci, a także wspólne tańce integracyjne. Występy przeznaczone były dla dzieci 3,4 i 5 letnich oraz dla dzieci 6 i 7 letnich. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę oraz promowali ją w środowisku lokalnym. Osobami odpowiedzialnymi były p. Alicja Berć i Joanna Wróblewska.