• slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1
  • slider1

Kadra nauczycielska – edukacja wczesnoszkolna

1.      Monika Mielnik

2.      Renata Masznicz

3.      Małgorzata Hodowaniec

4.      Anna Bułat

5.      Urszula Kukulska

6.      Aleksandra Bieniek

7.      Lena Pawlikowska – Bukowska

8.      Mariola Polasik

9.      Jolanta Fabiszak

10.  Elżbieta Rodzik

11.  Agnieszka Popławska

12.  Ewelina Popławska

13.  Aleksandra Miler

14.  Lucyna Woronik

15.  Iwona Lewandowska

16.  Hanna Zawadzka

Kadra nauczycielska – język polski

1.      Bożena Binkiewicz

2.      Magdalena Kulik

3.      Ewa Wiśniewska

4.      Alicja Cybulska

5.      Anna Gościńska

6.      Agnieszka Pietnoczka

7.      Joanna Wróblewska

8.      Anetta Ulikowska

9.      Emilia Komicz

Kadra nauczycielska – historia

1.      Bożena Binkiewicz

2.      Agnieszka Pietnoczka

3.      Honorata Janicka

4.      Agnieszka Findling

Kadra nauczycielska – język angielski

1.      Oksana Myc – Łęczycka

2.      Magdalena Kraszczyńska – Budnicka

3.      Emilia Komicz

4.      Aleksandra Smuga

5.      Kinga Domańska

6.      Ewa Dyl

7.      Joanna Nowak

8.      Jolanta Fabiszak

9.      Agnieszka Popławska

10.  Ewelina Popławska

11.  Aleksandra Miler

12.  Małgorzata Bendza

13.  Magdalena Brodecka

14.  Igor Królak

Kadra nauczycielska – język niemiecki

1.      Magdalena Sanocka

2.      Piotr Skoczylas

3.      Szymon Ochocki

Kadra nauczycielska – matematyka

1.      Joanna Szczepańska

2.      Teresa Jaskulska – Maczańska

3.      Katarzyna Pieńkos

4.      Katarzyna Stanisz

5.      Iwona Wojtowicz

6.      Krystyna Drapała

7.      Agnieszka Rossa

8.      Małgorzata Sawastian

9.      Beata Kaniewska

Kadra nauczycielska – chemia

1.      Beata Ceglarz

2.      Barbara Morawska

Kadra nauczycielska – fizyka

1.      Leszek Pawelski

2.      Damian Powałka

Kadra nauczycielska – biologia

1.      Elżbieta Kuczyńska

2.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – geografia

1.      Ewa Kulik

2.      Edyta Szyszko

Kadra nauczycielska – przyroda

1.      Edyta Szyszko

2.      Małgorzata Kocyła

Kadra nauczycielska – informatyka, zajęcia komputerowe

1.      Jolanta Subzda – Tkaczuk

2.      Joanna Szczepańska

3.      Katarzyna Pieńkos

4.      Krystyna Drapała

5.      Agnieszka Rossa

Kadra nauczycielska – technika, zajęcia techniczne

1.      Beata Grabowska

2.      Teresa Jaskulska – Maczańska

3.      Sławomir Mikosza

Kadra nauczycielska – plastyka

1.      Beata Grabowska

Kadra nauczycielska – muzyka

1.      Lucyna Kosińska

2.      Bożena Kania

Kadra nauczycielska – edukacja dla bezpieczeństwa

1.      Sławomir Mikosza

Kadra nauczycielska – doradztwo zawodowe

1.      Alicja Cybulska

Kadra nauczycielska – wychowanie fizyczne

1.      Szymon Kiedel

2.      Wioletta Szydlak

3.      Urszula Szpakowska

4.      Małgorzata Rodziewicz

5.      Józef Szpakowski

6.      Rafał Kaczmarczyk

7.      Mariusz Jaroszyński

8.      Szymon Ochocki

9.      Lech Chwedczuk

Kadra nauczycielska – religia

1.      Irena Hanus

2.      Barbara Sroka

3.      Barbara Jarocińska

4.      Ks. Gracjan Ostrowski

Kadra nauczycielska – etyka

1.      Ewa Wiśniewska

2.      Mariola Polasik