• slider1
  • Slider1
  • slider1

23 czerwca 2017 roku – zakończenie roku szkolnego zgodnie z harmonogramem:

godzina 8:30 – klasy 1a, 1b, 2a,2f

godzina 9:30 – klasy trzecie

godzina 10:30 – klasy szóste

godzina 11:30 – klasy 2b, 2c, 2d, 2e

godzina 12:30 – klasy czwarte

godzina 13:30 – klasy piąte.

Rozpoczyna się rekrutacja do klasy czwartej sportowej - gry zespołowe. Dziś - 25.05.2017 o godzinie 17:00 spotkanie z zainteresowanymi rodzicami. W dniach 29.05.2017 oraz 30.05.2017 o godzinie 10:30 odbędą się próby sprawności fizycznej. Więcej w zakładce Rekrutacja 2017/2018.

21czerwca w naszej szkole odbył się spektakl teatralny przygotowany przez klasę VI b pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego Bożeny Binkiewicz. Tematem przewodnim przedstawienia była promocja zachowań prospołecznych. Podczas inscenizacji uczniowie wskazywali na właściwe relacje interpersonalne oraz uczyli akceptacji odmiennych, ale mieszczących się w normie społecznej, zachowań rówieśniczych.Tematem przewodnim była szeroko pojęta tolerancja, która ułatwia nam funkcjonowanie w grupie społecznej. Nasza szkoła to szkoła uśmiechu i radości- tak podsumowali swój występ uczniowie!!!

Ciekawa impreza prozdrowotna miała miejsce w kinie "Wolność" dnia 14 maja. Konferencję naukowo - szkoleniową, pod hasłem "Biegnę po zdrowie" przygotowało, wspólnie z Państwową Inspekcją Sanitarną w Szczecinku (koordynator p. Izabela Jadwiżyc) Gimnazjum nr 1 (koordynator p. Alicja Berć). Przedsięwzięcie uświetniły również grupy artystyczne z naszej szkoły: Dziewczynki trenujące akrobatykę i fitness pod kierunkiem pani Wioletty Szydlak oraz uczniowie kl.4b pod kierunkiem pani Joanny Szczepańskiej. Na widowni zgromadzili się uczniowie klas czwartych ze szkół podstawowych miasta i powiatu. Do nich skierowane były prelekcje i filmy związane z bezpieczeństwem podczas wakacji, udzielaniem pierwszej pomocy, z  przemocą wśród młodzieży, sięganiem po używki. Poprzez pokazy multimedialne oraz prezentacje sportowe, zachęcano do prowadzenia zdrowego trybu życia.