Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, miłości i pojednania, na który wszyscy czekają z utęsknieniem. Są nierozerwalnie połączone z tradycją wystawiania jasełek. Ta piękna tradycja obecna jest  również w naszej szkole.  20 grudnia rodzice naszych uczniów mieli możliwość obejrzeć przedstawienie jasełkowe przygotowane przez panie - Ewę Wiśniewską i Bożenę Binkiewicz. W spektaklu wzięli udział uczniowie z klasy IV c i VI b. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa. Uroku inscenizacji dodały kolędy, zaśpiewane przez szkolny chór, oraz bajeczna inscenizacja przygotowana przez panią Beatę Grabowską. Napełniły one wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.