W kwietniu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego "Poznaj Las" zorganizowanego przez Nadleśnictwo Czarnobór. W grupie I (przedszkola i klasy 0 szkół podstawowych) Szymon Posim z grupy „0" A zajął 2 miejsce. Głównym celem konkursu było podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie racjonalnego korzystania z leśnych zasobów naturalnych, kształtowanie właściwego stosunku do lasu jako dobra narodowego, wpajanie zasad zrównoważonej gospodarki leśnej, rozbudzanie zainteresowań problemami środowiska przyrodniczego, a także pobudzenie wyobraźni i kreatywności oraz doskonalenie technik plastycznych wśród uczniów lokalnych szkół i przedszkoli. Serdecznie gratulujemy Szymonowi i życzymy dalszych sukcesów!"