W maju odwiedziły naszą szkolną bibliotekę dzieci z przedszkola Słoneczko. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem poznawały to magiczne królestwo książek. Miały możliwość zapoznania się z zasadami zachowania w bibliotece, dowiedziały się również jak wygląda praca pani bibliotekarki oraz jakie książki znajdują się na półkach. Maluszkom bardzo spodobała się nasza biblioteka, zwłaszcza piękne baśnie i książki o przyrodzie.W podziękowaniu za gościnne przyjęcie przedszkolaki przygotowały pięknie wypisane podziękowanie, a same w zamian otrzymały zakładki do książek. Wysłuchały również fragmentów książki o Kubusiu Puchatku, które czytały uczennice klasy III c uczęszczające na zajęcia czytelnicze.