• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 

Grupa medyczna przygotowała pokaz ratownictwa medycznego, a Straż Miejska edukowała  dzieci  poprzez zabawę w swoim miasteczku ruchu drogowego.

Uczestnicy imprezy mogli zakupić pyszne ciasta, galaretki, słodkie bułeczki, czy kiełbasę z grilla, a cała suma pieniędzy zebrana podczas pikniku zostanie przekazana na rzecz chorych dzieci z naszej szkoły.

Kierujemy serdeczne podziękowania dla naszych wspaniałych rodziców za pomoc przy organizacji Pikniku i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.

Tego dnia podsumowano również projekty edukacyjne w klasach IV-VI.

,,W STAROŻYTNEJ HELLADZIE” – POTYCZKI Z HISTORIĄ KLAS CZWARTYCH

Klasy czwarte podsumowały projekt edukacyjny ,,W starożytnej Helladzie”, który realizowały podczas lekcji historii. 10 czerwca uczniowie rywalizowały ze sobą w konkurencjach związanych z życiem starożytnych Greków, a były to prezentacje: drzewa genealogicznego bogów greckich, ceramiki , mitycznych potworów oraz przebrania i atrybuty wybranych bogów, musiały wykazać się znajomością związków frazeologicznych wywodzących się z mitologii. Oczywiście nie mogli zapomnieć o igrzyskach, którym Grecy dali początek. Rywalizacja była bardzo zacięta, wszystkie klasy wspaniale przygotowały się do konkurencji, wykonały przepiękne rekwizyty, przebrania i ilustracje. Puchar zdobyła klasa IV a. Projekt przygotowała Bożena Binkiewicz.

ENGLISH IS EVERYWHERE” –POTYCZKI ZJĘZYKIEM ANGIELSKIM KLAS PIĄTYCH

Konkurs przebiegał w 3 etapach. Pierwszą częścią konkursu było przygotowanie i charakterystyka flagi wybranego kraju anglojęzycznego. Drugi etap to wykonanie projektu wylosowanego wcześniej miasta anglojęzycznego, przedstawienie najciekawszych turystycznie miejsc tego miasta oraz jego krótka historia. Trzeci etap to artystyczne wykonanie wylosowanej wcześniej i przygotowanej przez zespół klasowy piosenki w języku angielskim.

Uczniowie klas V spisali się na medal. W związku z wyrównanym poziomem i bardzo profesjonalnym wykonaniem wszystkich zadań, jury postanowiło przyznać tytuł laureata każdemu zespołowi klasowemu. Konkurs przygotowały Oksana Myc-Łęczycka i Aleksandra Smuga.

POTYCZKI MATEMATYCZNE KLAS SZÓSTYCH”

Matematyka jest obecna w naszym życiu zarówno w szkole jak i na co dzień.  Jak się uczyć, aby zaprzyjaźnić się z matematyką pokazali uczniowie klas szóstych uczestnicząc w Potyczkach Matematycznych przygotowanych przez Joannę Szczepańską. Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami praktycznymi, odczytać zaszyfrowane hasło oraz wykazać się teoretyczną wiedzą matematyczną. Każda klasa musiała również przygotować reklamę kwadratu. Puchar zdobyła klasa 6b.Wszyscy pokazali i przekonali wszystkich jak  fascynująca, nieskończona i oryginalna jest "Królowa Nauk".