• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Ciekawa impreza prozdrowotna miała miejsce w kinie "Wolność" dnia 14 maja. Konferencję naukowo - szkoleniową, pod hasłem "Biegnę po zdrowie" przygotowało, wspólnie z Państwową Inspekcją Sanitarną w Szczecinku (koordynator p. Izabela Jadwiżyc) Gimnazjum nr 1 (koordynator p. Alicja Berć). Przedsięwzięcie uświetniły również grupy artystyczne z naszej szkoły: Dziewczynki trenujące akrobatykę i fitness pod kierunkiem pani Wioletty Szydlak oraz uczniowie kl.4b pod kierunkiem pani Joanny Szczepańskiej. Na widowni zgromadzili się uczniowie klas czwartych ze szkół podstawowych miasta i powiatu. Do nich skierowane były prelekcje i filmy związane z bezpieczeństwem podczas wakacji, udzielaniem pierwszej pomocy, z  przemocą wśród młodzieży, sięganiem po używki. Poprzez pokazy multimedialne oraz prezentacje sportowe, zachęcano do prowadzenia zdrowego trybu życia.