• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

21czerwca w naszej szkole odbył się spektakl teatralny przygotowany przez klasę VI b pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego Bożeny Binkiewicz. Tematem przewodnim przedstawienia była promocja zachowań prospołecznych. Podczas inscenizacji uczniowie wskazywali na właściwe relacje interpersonalne oraz uczyli akceptacji odmiennych, ale mieszczących się w normie społecznej, zachowań rówieśniczych.Tematem przewodnim była szeroko pojęta tolerancja, która ułatwia nam funkcjonowanie w grupie społecznej. Nasza szkoła to szkoła uśmiechu i radości- tak podsumowali swój występ uczniowie!!!