• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 

Słowo wprowadzenia wygłosili posłowie na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, pani Małgorzata Golińska i pan Radosław Lubczyk, starosta szczecinecki, pan Krzysztof Lis, burmistrz Szczecinka, pan Jerzy Hardie-Douglas oraz przewodnicząca Rady Miasta, pani Katarzyna Dudź. Czytanie dramatu Stanisława Wyspiańskiego rozpoczęli zaproszeni goście, następnie nauczyciele naszej szkoły oraz uczniowie klas: II E i III E. W programie nie zabrakło akcentów muzycznych. Na scenie zaprezentowali się bracia Giłkowie, którzy zagrali na Mazurka a-moll Fryderyka Chopina, natomiast z krótkim układem tanecznym wystąpiły podopieczne pani Urszuli Szpakowskiej. Wspólne przedsięwzięcie czytelnicze nauczycieli i uczniów, publiczna prezentacja lektury, to doskonała lekcja historii literatury polskiej.