• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Połączenie pasji matematycznej z ruchem – tak w skrócie można opisać konkurs Zorientowany Matematyk, który odbył się w sobotę 7 października i którego organizatorem był Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku. Mimo niesprzyjającej aury w  konkursie udział wzięło 120 drużyn, czyli 360 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu szczecineckiego. Zadaniem każdej z drużyn było znalezienie zaznaczonych na mapce punktów, dwóch ukrytych oraz rozwiązanie zadań matematycznych. Aby dotrzeć do pierwszego tajemniczego punktu należało rozwiązać rebus, a do drugiego prowadziło rozwiązanie zadania matematycznego. Świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej naszej szkoły:

Drużyny w składzie:

Kuba Krysiak, Szymon Wołodkowicz, Bartosz Kaczmarek z.kl.7b zdobyli III miejsce

Mikołaj Bąk, Kacper Jankun,Vahe Poghosyan z kl.2e zdobyli I miejsce. Gratulujemy życząc dalszych sukcesów !!!