eTwinning to międzynarodowa platforma dla nauczycieli w Europie pozwalająca na nawiązywanie kontaktów, współpracę przy projektach i dzielenie się pomysłami dotyczącymi pracy z dziećmi i młodzieżą w europejskich szkołach. Z dumą informujemy, że 3 października klasa 4b pod opieką pani Agnieszki Pietnoczki została doceniona za udział w projekcie eTwinning pt. "Dot Day, czyli Dzień Kropki 2017". Czwartoklasiści, zgodnie z założeniami projektu, rozwijali swoją kreatywność w czasie lekcji języka polskiego, tworząc Kropki Motywatorki, Kropki Ortografki i rysunki złożone z kilkuset kropek. Swoimi pracami wymieniali się z rówieśnikami i starszymi uczniami na platformie projektu (https://twinspace.etwinning.net/43138/home) Za aktywne uczestnictwo w projektowych pracach otrzymali Krajową Odznakę Jakości oraz gratulacje z Krajowego Biura eTwinning w Warszawie i Centralnego Biura w Brukseli.Gratulujemy również i czekamy na kolejne ciekawe inicjatywy :)