W tym roku uczniowie naszej szkoły także włączyli się w wyżej opisane przedsięwzięcie. Na zajęciach z doradztwa zawodowego mieli okazję usłyszeć o tej międzynarodowej kampanii. Dowiedzieli się o kim można powiedzieć, że jest człowiekiem przedsiębiorczym, co to jest przedsiębiorstwo, a także jakie firmy i instytucje działają na terenie naszego miasta. Poza tym uczniowie klasy 3 A przygotowali wystawę na temat podstawowych pojęć z zakresu przedsiębiorczości. Z kolei uczniowie klasy 7 A I 2 C w związku z obchodami ŚTP brali udział w spotkaniu zorganizowanym przez Fundację MRS. Do spotkania doszło w Ośrodku Diagnostyki Obrazkowej przy ul. Kościuszki 38. Celem wizyty w ODO było zapoznanie uczniów z zawodami obszaru medyczno - społecznego. Rozmawiali m.in. z protetykiem słuchu, technikiem - elektroradiologiem, technikiem analityki medycznej na temat ścieżek kształcenia oraz zapotrzebowaniem na tego rodzaju usługi. Mieli okazję zobaczyć pracownie tomografii komputerowej oraz rezonansu komputerowego.