• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Dnia 27 listopada w hali sportowenaszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Trójkach Siatkarskich Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów, łącznie 39 dziewcząt.Turniej rozegrano metodą grupową. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, dostarczyła wiele emocji licznie zgromadzonej publiczności. Zmagania oprócz nauczycieli wychowania fizycznego Rafała Kaczmarczyka i Józefa Szpakowskiego sędziowali uczniowie klas sportowych przygotowując się do samodzielnej organizacji kolejnych zawodów. Pierwsze miejsce zajęły zawodniczki w składzie: Sandra Kołomyjczak, Dagmara Mróz, Karolina Kuczyńska,  Wiktoria Funkiendorf, drugie miejsce zajął zespół w składzie Zofia Golańska, Joanna Cukrowska, Natalia Pałubicka, Michalina Kosior, trzecie - zespół w składzie: Iga Woronowicz, Patrycja Pastuszko, Magdalena Maj. Wszystkim zawodniczkom wręczono dyplomy oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Pana Marka Bogdanowicza z firmy Bonar.Turniej był bezpośrednim przygotowaniem naszych zawodniczek do rywalizacji z innymi szkołami.