• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 

Jako pierwszy wystąpił zespół muzyczny, prowadzony przez Bożenę Kanię. Młodzi artyści dzięki kolędom  i świątecznym strojom sprawili, że słuchacze poczuli magię nadchodzących świąt. Później wystąpiła młodzież gimnazjalna wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia ATUT ze świątecznym repertuarem. Występ został przygotowany w ramach projektu terapeutyczno - wychowawczego "Królowie świata" pod kierunkiem Alicji Berć i Joanny Wróblewskiej. Jak co roku akrobatki pod kierunkiem Wiolety Szydlak zaprezentowały swój układ taneczny. Wszyscy nasi artyści zostali przez słuchaczy nagrodzeni brawami. Oczywiście święta nie mogą się obyć bez życzeń. Uczennice z naszej szkoły rozdawały mieszkańcom miasta pierniki z życzeniami od naszej szkolnej społeczności.