Dnia 12 grudnia w siedzibie Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Szczecinku odbyły się prezentacje podsumowujące prawie roczną pracę naszych uczniów w projekcie. Przed publicznością oraz zaproszonymi gośćmi wystąpili uczniowie klas gimnazjalnych ze spektaklem pt. "Miłość niejedno ma imę...". Spektaklowi towarzyszyła wystawa prac plastycznych, również wykonanych przez uczniów skupionych w projekcie. Projekt "Naszym zdaniem" działa juz na terenie naszej szkoły od prawie 10 lat. Koordynator przedsięwzięcia, p. Małgorzata Lancmańska wręczyła młodzieży certyfikaty, zaświadczenia i podziękowania. Szczególne wyrazy uznania otrzymała wicedyrektor szkoły, pani Beata Ceglarz, która od lat wspiera działania PTZN obejmujące swoją pracą pedagogiczno - artystyczną uczniów. Warto wspomnieć, iż grupę młodych aktorów przygotowały p. Iwona Gasiul oraz p. Anna Gościńska. Kolejna edycja projektu "Naszym zdaniem" rusza na początku 2018r. Przedsięwzięcie jest finansowane przez burmistrza miasta.