• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Dnia 3 stycznia  młodzież klas gimnazjalnych ( III D, II E, III f, III A. II d i III C ) wystąpiła w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Jana Brzechwy w Szczecinku przygotowując koncert świąteczno - noworoczny. Młodzież zaprezentowała najpiękniejsze kolędy bożonarodzeniowe oraz wybrane piosenki świąteczne. Na szczególną uwagę zasługuje występ instrumentalny w wykonaniu Zuzanny Gawdzik III D, Izabeli Pożogi III D, Stanisława Giłki III D i Dominiki Krawiec III F. Po koncercie wystąpił również kabaret "DESKA" pod kierunkiem p. Anny Gościńskiej w powiększonym nowym składzie, który przygotował wspaniały występ rozbawiając dzieci i młodzież.Całość została przygotowana został w ramach projektu terapeutyczno - wychowawczego "Królowie świata" pod kierunkiem p. Alicji Berć i p. Joanny Wróblewskiej. To był cudownie spędzony czas ze wspaniałą publicznością.