• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Dnia 8 stycznia podczas spotkania noworocznego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Sportowe Pomagamy Dzieciom w Szczecinku  wystąpiła nasza młodzież gimnazjalna z  przygotowanym koncertem świąteczno - noworocznym. Młodzież zaprezentowała najpiękniejsze kolędy bożonarodzeniowe oraz wybrane piosenki świąteczne. Po koncercie wystąpił również kabaret "DESKA" pod kierunkiem p. Anny Gościńskiej, który przygotował wspaniały występ rozbawiając dzieci i młodzież. Występ przygotowany został w ramach projektu terapeutyczno - wychowawczego "Królowie świata" pod kierunkiem p. Alicji Berć i p. Joanny Wróblewskiej. Młodzież naszej szkoły aktywnie uczestniczy w akcjach wolontarystycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe "Pomagamy Dzieciom" na rzecz dzieci ze świetlicy "Koniczynka", dlatego dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas w świątecznym nastroju.