• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

10 stycznia uczniowie z klas IVd i Ib gościli w Domu Seniora "Familia". Przygotowali noworoczny montaż słowno-muzyczny połączony z życzeniami z okazji zbliżającego się Święta  Babci i Dziadka. Seniorzy nie kryli zadowolenia i wzruszenia oglądając występy naszych młodych artystów. Na zakończenie dzieci złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. W podziękowaniu otrzymały słodki poczęstunek. Wizyta w Domu Seniora była dla naszych uczniów swoistą lekcją wychowawczą, uczącą empatii, tolerancji i otwartości na potrzeby innych osób, w tym również starszych i schorowanych. Spotkanie zorganizowały panie Renata Masznicz, Emilia Komicz i Justyna Kotowicz.