• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

11 stycznia został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs na najpiękniejsze życzenia świąteczne. Uczniowie szczecineckich szkół redagowali życzenia kierowane do swoich najbliższych, ale też do przyjaciół, polityków i postaci literackich. Każde z życzeń było wyjątkowe, przepełnione miłością i emocjami. Komisja konkursowa wyłoniła te najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe. Wśród zwycięzców znalazły się trzy uczennice z naszej szkoły:

 - Nikola Pyka z klasy V a – opiekun Bożena Binkiewicz

- Marta Lewandowska z klasy VII b -  opiekun Bożena Binkiewicz  

- Martyna Skiba z klasy II d gimnazjalnej - opiekun Anna Gościńska