Dnia 26 lutego w Koszalinie odbyły się ćwierćfinały województwa zachodniopomorskiego w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach z sukcesem awansu do półfinałów tych rozgrywek wystartował zespół reprezentujący  naszą szkołę, Mistrz Powiatu Szczecineckiego. Młodzi szczypiorniści pokonali Gimnazjum nr 1 Sławno 27 : 16, Gimnazjum w Sianowie 18 : 9, oraz SP -2 z Połczyna Zdroju 21 : 17. Najwięcej bramek dla Naszego zespołu zdobyli Feliks Bąk 16, Maciej Duda 14, Adrian Wasilewski 9, Kamil Golański i Hubert Dacio po  7. W bramce doskonale się spisywał Jakub Sęk.Poza wymienionymi naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Rogowaki, Michał Lasota, Michał Lopko, Patryk Fabisiak, Wojtek Miga, Kacper Hemperek, Maciej Kołodziejczak, Półfinały odbędą się w marcu 2018 roku - za naszych szczypiornistów trzymamy kciuki!!