Uczniowie naszej szkoły oddali hołd pamięci Żołnierzom Niezłomnym.Dnia 2 marca odbyła się uroczysta akademia poświęcona tym obchodom. Zgromadzeni uczniowie obejrzeli prezentacje multimedialne opracowane przez uczniów klas III D i III E gimnazjum, dedykowane zapomnianym bohaterom. Pokazy miały na celu przybliżenie sylwetek żołnierzy, ich walki przeciwko okupantowi niemieckiemu i sowieckiemu oraz tragiczne, powojenne losy. Prelekcję uświetnił występ uczniów z klas II D i III F gimnazjum. Młodzież wspólnie wykonała piosenkę pt. "Noc", zainspirowaną płytą "Panny Wyklęte". Uroczystość przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: Agnieszki Findling, Honoraty Janickiej, Anny Gościńskiej, Anetty Ulikowskiej. Patriotyczną dekorację przygotowała pani Beata Grabowska. Z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych uczniowie złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą postać Danuty Siedzikówny " Inki".