W piątek 2 marca odbył się apel podsumowujący wyniki w nauce, zachowaniu, sporcie i konkursach w I półroczu roku szkolnego 2017/18. Z dumą mogliśmy zaprezentować wyniki śródrocznej klasyfikacji Szkoły Podstawowej nr 6 oraz przypomnieć największe osiągnięcia indywidualne i zespołowe. Tych, którzy wytężoną pracą lub talentem zdobyli laury, wychowawcy i nauczyciele przedmiotów nagrodzili dyplomami i słodkimi upominkami.Wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor Danuty Wachowicz-Kram dyplomy gratulacyjne oraz nagrody.Tegoroczne wyniki klasyfikacji naszej szkoły napawają dumą: najwyższą średnią w nauce uzyskały trzy klasy: 2e - 4,82, 3d - 4,79 oraz 3e - 4,58. Najwyższą frekwencję - 94% uzysykały klasy 3d i 5c. Marta Lewandowska i Aleksander Rogowski uzyskali tytuł laureata w Konkursie Polonistycznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.Trzymamy kciuki za kolejne wspaniałe sukcesy naszych uczniów wspieranych przez dyrekcję, rodziców i nauczycieli.

Laureaci i finaliści_2017_18