Dnia 14 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej oraz w oddziale przedszkolnym. Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor Danuta Wachowicz-Kram, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Na początek przedszkolaki wraz z rodzicami obejrzały przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie bajek” w wykonaniu uczniów klasy I b oraz uczestników zajęć teatralnych. Następnie przedstawiła rodzicom bogatą ofertę naszej szkoły. W czasie, gdy rodzice słuchali prezentacji, dzieci uczestniczyły w zajęciach adaptacyjnych.  Były to zabawy matematyczne, zajęcia z kodowania i programowania Ozobota, zabawy na dywanie multimedialnym, zabawy z językiem angielskim. Na koniec spotkania rodzice wspólnie z dziećmi mieli możliwość obejrzenia szkoły i porozmawiania z nauczycielami. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zainteresowanie naszą szkołą. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu.