Dzisiejszy konkurs uświetniły występy uczniów naszej szkoły, wśród nich m.in. zespół wokalno-­instrumentalny „Tonacja”, prowadzony przez panią Lucynę Kosińską, instrumentalistki, gitarzystka i skrzypaczka oraz solistka pod kierunkiem Pani Bożeny Kani, kabaret „Deska”, którego opiekunem jest Pani Anna Gościńska oraz dziewczęta z Uczniowskiego Klubu Sportowego prowadzonego przez Panią Wioletę Szydlak. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, Laureaci natomiast zostali nagrodzeni tabletami. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy nagrodzić każdego uczestnika i kierujemy serdeczne podziękowania dla sponsorów I Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Niezwykła Moc Zwykłego Czytania”, którymi byli: Burmistrz Miasta Szczecinek, Pan Jerzy Hardie-­ Douglas, Nadleśnictwo Szczecinek, Przychodnia „Amelia”-Piotr Burgieł, Przedsiębiorstwo Handlowo-­‐Usługowe „Wektra- Wiesław Łuczak, Cukiernia „Danusia” spółka cywilna- Marian i Danuta Radoła, Hurtownia kwiatów „Anturium”- Rafał Świokła, Firma Handlowo-­‐Usługowa „Lemon”, Andrzej Rudnik. Laureatami konkursu zostali:
W kategorii klas IV-­‐VI
1.Mistrz Pięknego Czytania-‐Karolina Bancer Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku
2.Wicemistrz Pięknego Czytania-­
W kategorii klas VII oraz II i III gimnazjum
1.Mistrz Pięknego Czytania-­ Natalia Massowa Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku
2. Wicemistrz Pięknego Czytania-­
Nagrodę Publiczności  otrzymała Natalia Massowa.
Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy ! Organizatorki konkursu Alicja Cybulska i Magdalena Kulik serdecznie dziękują komisji konkursowej, nauczycielom za przygotowanie programu artystycznego oraz Pani  Beacie Grabowskiej, Barbarze Morawskiej, Agnieszce Rossie oraz Szymonowi Ochockiemu za pomoc przy organizacji uroczystości.