Szósta edycja Warsztatu Teatru STOP odbyła się w nasze szkole w dniach 7-11 maja 2018. Czternastoosobowa grupa młodzieży przyjęła nazwę Teatr RAK. Tytuł przedstawienia – ”Szkolne role” Scenariusz i reżyseria – Mirosław Gliniecki. Szkolną opiekę nad realizacją sprawowały – Alicja Berć i Ewa Gaworska.
Premierowy pokaz miał miejsce w stołówce szkolnej przy ulicy Armii Krajowej 11 maja 2018 – piątek – 10.30. Wszystkie dotychczasowe edycje Warsztatu Teatru STOP
są częścią AKADEMII SZTUKI - Miejskiego Programu Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii OT Szczecinek, którego Prezesem jest Małgorzata Lancmańska. Program realizowany jest w Szczecinku ze środków finansowych Burmistrza Miasta Szczecinek.