Pani Anna Świć to nauczyciel, logopeda, autorka scenariuszy zajęć dydaktycznych i warsztatów dla dzieci. Stworzyła obudowę metodyczną dla firmy EduSense wprowadzającą roboty do zajęć dydaktycznych w edukacji wczesnoszkolnej. Trenerka w programie Mistrzowie Kodowania. Właścicielka firmy szkoleniowej ,,Kodowanie na dywanie”. Szkoleniem objęci zostali uczniowie z klasy I b oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Pracowaliśmy w grupach i zespołach. Odbyły się dwa moduły. Pierwszy to kubeczkowe szaleństwo, gdy układaliśmy Sudoku na matach, poznaliśmy matematyczne gry edukacyjne, układaliśmy obrazki wg zakodowanych wierszyków. Drugi to praca z ozobotem. Uczniowie rysowali wiosenną trasę, po której poruszały się świecące robociki.