Dzieci, pacjenci kliniki,  otrzymały podarunki w postaci balonów, breloczków w kształcie dinozaurów, zabawek, samochodów, a przede wszystkim dużo uśmiechu i dobrej zabawy. Zaangażowanie  uczniów w pracę nad realizacją projektu stanowi dla nich szansę na rozwój i zdobycie nowych doświadczeń. Ponadto projekt, którego efektem jest przedstawienie teatralne, pełni rolę terapeutyczną – rozwija empatię poprzez działania na rzecz innych,  pokazuje młodzieży  alternatywne sposoby spędzania czasu wolnego. To działanie terapeutyczne poprzez niesienie dobra.  Wspólne występy młodzieży i dzieci z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, integruje środowisko uczniowskie, wpływa również na zwiększenie poczucia własnej wartości.  Uczniowie wykazali się kreatywnością, entuzjazmem i pewnością siebie. Swoimi działaniami udowadniają, że warto się zmieniać na lepsze i że istnieją inne wartości , dla których warto się starać. Od dzieci i pracowników szpitala, w podziękowaniu, otrzymaliśmy obraz aniołka. Pracę wykonali pacjenci Szpitala Klinicznego w Gdańsku.