• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 

Organizatorem konkursu "Nie dym"  było Stowarzyszenie Pojazdy Elektryczne, Ekologia i Ekonomia Inwestycji w Policach. Zadanie plastyczne polegało na  wykonaniu pracy j wraz z hasłem przewodnim w wariancie negatywnym, piętnującym nieekologiczne zachowanie (np. spalanie śmieci, mebli), - lub pozytywnym, chwalącym dobre nawyki.Uczniowie bardzo pozytywnie zaskoczyli jurorów nie tylko poziomem graficznym wykonania prac ale przede wszystkim wykazali się świadomością na temat szkodliwości spalania odpadów w piecach domowych. Laureatem konkursu został uczeń klasy 5s – Antoni Kodź. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.