• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

W ramach współpracy między nowo poznanymi uczniami ze szkół partnerskich klasa 6b stworzyła planszową grę matematyczną dotyczącą działań na liczbach całkowitych. Uczniowie w miesiącu listopadzie i grudniu wykonywali projekt, zasady oraz instrukcje do gry. Doskonalili kompetencje matematyczne i językowe oraz umiejętności współdziałania w zespole oraz współpracy międzyszkolnej. Zaangażowani w realizację projektu pokazali, że matematyka może być łatwa i przyjemna, a wspólne granie we własnoręcznie wykonaną grę posłużyło integracji zespołu klasowewgo. Gra została wysłana do szkół ze Strączna i Wałcza, a my z niecierpliwością czekamy na gry od naszych kolegów i koleżanek.