Następnie uczniowie kl. 0- VI zaprezentowali swoje zdolności muzyczne, akrobatyczne, teatralne, bo przecież w naszej szkole każde dziecko ma szansę na sukces. Pod opieką rodziców i nauczycieli  dzieci  zwiedziły  pomieszczenia budynku  szkolnego. Uczestniczyły w zajęciach plastycznych, ruchowych, przyrodniczych. Był to dla nich czas zabawy i twórczej pracy. Nauczyciele  edukacji wczesnoszkolnej informowali rodziców  o dobrym przygotowaniu szkoły  i nauczycieli do przyjęcia dzieci sześcioletnich, o organizacji pracy w klasach młodszych. Na pewno żadne pytanie ze strony rodziców nie zostało bez odpowiedzi, a każde dziecko wyszło z naszej szkoły zadowolone. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za udział w dniu otwartym w naszej szkole i zapraszamy do nas 1 września 2015r.