• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Dnia 17 stycznia odbyło się spotkanie noworoczne przygotowane przez Stowarzyszenie Sportowe Pomagamy Dzieciom. Podczas tego spotkania młodzież z projektu terapeutyczno - wychowawczego " Królowie świata" wraz z dziećmi z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Jana Brzechwy wystąpiła z bajką terapeutyczną "Najlepiej być sobą" oraz z programem świątecznym, kolędami i pastorałkami bożonarodzeniowymi. W uroczystym nastroju młodzież  pięknie zaprezentowała się przed dziećmi ze świetlicy "Koniczynka" oraz zaproszonymi gośćmi. Osobami odpowiedzialnymi były: Alicja Berć, Joanna Wróblewska i Katarzyna Wilczyńska.