• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

1 marca odbyły się uroczystości związane ze świętem naszej szkoły. W tygodniu poprzedzającym to wydarzenie uczniowie klas ósmych po kierunkiem Bożeny Binkiewicz realizowali projekt edukacyjny ,,Zdobycie Szczecinka w 1945 roku”. Końcowym efektem ich pracy były plakaty, na których zaprezentowali wiedzę z tego zakresu. Prace ozdobiły szkolny hol. W dniu dzisiejszym naszą placówkę odwiedził historyk pan Jerzy Dudź, który przedstawił uczniom prezentację poświęconą umocnieniom Wału Pomorskiego i walkom o zdobycie Szczecinka. Ciekawy wykład wzbogacony wieloma zdjęciami spotkała się z wielkim zainteresowaniem. To była kolejna niezwykła lekcja lokalnej historii.