• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

21 marca w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu pięknego czytania. Organizatorki konkursu:  Alicja Cybulska i Magdalena Kulik wybrały dwie osoby do reprezentowania naszej szkoły w II Powiatowym Konkursie „Niezwykła Moc Zwykłego Czytania”. Konkurencja była duża, a poziom bardzo wysoki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie i piękne odczytanie ciekawych fragmentów prozy, a finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie. W kategorii klas IV-VI reprezentować nas będzie Tobiasz Gasiul z klasy IV a, natomiast w drugiej kategorii wiekowej, klas VII,VIII i 3 gim.- Patrycja Pastuszko z klasy VIII c.