• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Zbliża się trudny dla ósmoklasistów oraz trzecioklasistów (oddziały gimnazjalne) czas wyboru szkoły średniej. Aby ułatwić uczniom podjęcie decyzji, w ramach lekcji z doradztwa zawodowego, odbywają się spotkania z nauczycielami i uczniami szkół licealnych, technicznych i branżowych. Celem spotkań jest przybliżenie młodzieży kierunków kształcenia w wyżej wymienionych szkołach, jak również zapoznanie z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji. W marcu naszą szkołę odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława, Zespołu Szkół nr 6 im. Stanisława Staszica oraz Zespołu Szkół nr 7 w Białym Borze. Na kwiecień zaplanowano spotkania z nauczycielami I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety i Zespołu Szkół Technicznych.