To wzruszająca opowieść o dzielnym psie, wielkiej miłości, przywiązaniu i odpowiedzialności. Współorganizatorem akcji był SAPIK. Finansowo przedsięwzięcie wsparli: Nadleśnictwo Szczecinek, PWiK oraz firma Eurocopert, za co serdecznie dziękujemy. Czytające rodziny otrzymały w prezencie książkę od autora pana Janusza Rautszko wraz z autografem, który zaszczycił nas swoją obecnością. Ponadto odbyły się zajęcia plastyczne, zabawy na macie do kodowania. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała Straż Miejska oraz Służba Medyczna, która prowadziła zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na dzieci czekał słodki poczęstunek ufundowany przez piekarnię Saturn oraz soki owocowe "Oryginalny Sok" przekazane przez firmę Biurkom Flampol. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy, a szczególne podziękowania przekazujemy naszym najmłodszym uczniom i ich rodzicom. Organizatorzy: Renata Masznicz, Jolanta Fabiszak, Justyna Kotowicz.