• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

W Rowerowym Rajdzie Wolności, który dziś (4.06) wyjechał kilkanaście minut po godzinie 12.00 z placu przed szczecineckim ratuszem wzięło kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły. Trasa rajdu została wyznaczona dookoła jeziora Trzesiecko. Po powrocie na plac na każdego czekał poczęstunek. Na placu Wolności można było usłyszeć utwory muzyczne, nawiązujące do przemian, jakie przed 30 laty miały miejsce w Polsce, a  na telebimie o godz. 17.00 zostanie wyemitowany film „Wałęsa. Człowiek z nadziei” w reż. Andrzeja Wajdy. Rajd jest częścią szczecineckich obchodów 30 Rocznicy Wyborów z 4 czerwca 1989 roku, które zapoczątkowały wolnościowe przemiany w Polsce i w całej Europie Środkowej i Wschodniej.