8 czerwca w piękną, słoneczną, czerwcową sobotę w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Piknik Rodzinny pod hasłem "Rodzice - dzieciom". Bogaty program pikniku oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że szkoła oraz boisko wypełniły się tłumem ludzi. Na gości czekało mnóstwo atrakcji: losy sprzedawane w trakcie pikniku, do których przypisana była masa nagród, pokazy talentów dzieci: akrobatyczne, teatralne i taneczne, zabawy animacyjne, miasteczko ruchu drogowego i wiele innych ciekawych aktywności. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, lemoniada, kawa i herbata.  Można było posilić się kiełbaską z grila oraz pyszną grochówką. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu oraz wszystkim mamom, babciom, ciociom, które upiekły przepyszne ciasta i oczywiście Wam - gościom, którzy przybyliście na nasz piknik.