• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

12 czerwca w VI Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie, odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowanych w roku szkolnym 2018/ 2019. Dyplomy oraz pamiątkowe medale wręczył laureatom Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Bogusław Ogorzałek. Wśród wyróżnionych znleźli się: uczennica klasy 8b - Marta Lewandowska, uczeń kl 3d - Maciej Kołodziejczak oraz uczeń klasy 7c - Adam Bierbasz.  Marta uzyskała tytuł laureata z j. polskiego i biologii, Maciej z j. polskiego, a Adam z j. angielskiego. Posiadanie tytułu laureata uprawnia ucznia do zwolnienia z części egzaminu w obrębie tego przedmiotu na zakończenie szkoły. Laureat otrzymuje również maksymalną ilość punktów na egzaminie zewnętrznym. Wszystkim laureatom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!!!