• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 12 czerwca nastąpiło podsumowanie kolejnej edycji międzyszkolnego projektu edukacyjnego ,,Szczecinek jakiego nie znamy”. Dla grupy pasjonatów historii z klasy 8b, było to wyjątkowe wydarzenie. Cztery lata temu zainspirowani przez nauczyciela historii – Bożenę Binkiewicz zdecydowali się włączyć w to działanie, a potem z każdym rokiem zespół się powiększał. Dzisiaj żegnali się z organizatorami. Dziękowali wszystkim osobom, które czynnie angażowały się w organizowanie spotkań tegorocznego projektu jak i poprzednich jego edycji. Szczególne wyrazy wdzięczności skierowano w stronę świetnej prowadzącej – p. Renaty Waśkiel, a także w stronę naszego ulubionego przewodnika w terenie p. Bogdana Bereszyńskiego, Muzeum Regionalnego w Szczecinku, Szczecineckiego Oddziału Archiwum Państwowego w Koszalinie oraz Nadleśnictwa w Szczecinku. Te cztery lata umożliwiły nam poznanie historii Szczecinka i jego okolic. Praca naszych uczniów zawsze zostawała bardzo wysoko oceniana, zbieraliśmy laury, nagrody i podziękowania. Mamy nadzieję, że nasi młodsi koledzy również będą mogli uczestniczyć w kolejnych edycjach tego projektu i zgłębiać wiedzę na temat naszej małej ojczyzny.